PERİYODİK CİLT BAKIMI

PERİYODİK CİLT BAKIMI

YÜZ VE DEKOLTE BAKIMI (45 DK.)

Günlük yıkama ile yüzdeki kir, ölü deri ve yabancı maddeler tümüyle temizlenemez. Cilt temizliğini etkili ve sonuç alıcı şekilde sağlamak için özel Japon Moisteane ürünleriyle uygulama yapıyoruz.

Uygulama:

Önce cildiniz negative iyonlu buhar makinesiyle rahatlatılıyor. Özel terapi masajıyla cildin kan dolaşımı hızlandırılıyor, hücrelerin canlanması sağlanıyor. Cildiniz tepki vermeye hazır olduğunda özel nemlendirici ve bakım ürünlerimiz uygulanıyor. Kısa sürede etkisini farkedeceğiniz cilt bakım uygulamalarımız sonrası kendiniz daha genç, daha sağlıklı ve ışıl ışıl bir cilde sahip hissedeceksiniz.

JAPON MOISTEANE UYGULAMA

JAPON MOISTEANE UYGULAMA

Doku Canlandırma Kürü

Japonya’nın tıbbi cihaz üreticisi olan Homer-Ion firmasının Moisteane markalı kozmetik ve cilt gençleştirme aletlerini Türkiye’de sadece Tama.Ki’de deneyimleyebilirsiniz.

Moisteane ürünleriyle diğer bakım kremlerinin yapamadığı, cildin bariyer sistemini aşarak  “dermis” tabakasını besleyip güçlendiriyoruz. Merkezimizde uygulayacağınız 10 seanslık kürlerle birlikte evinizde de Moisteane bakım ürünlerini kullandığınızda 2-6 ay arasında cildinizde görünür değişimi yaşayacaksınız.

covid 19 önlemi