TAMAKİ USULÜ TÜM VÜCUT MASAJI

TAMAKİ USULÜ TÜM VÜCUT MASAJI

50 dk.

Klasik masaj ile Thai, Shiatsu, Derin Doku, Medikal masajlar gibi çeşitli teknikleri karıştırarak uygulandığı bir masaj türüdür. Uzman terapistler tarafından ihtiyacına göre kişiye özel uygulanmaktadır. Seans öncesi talebinizi ve vücudunuzdaki sorunlarını belirtmenizi rica ederiz.

SIRT-OMUZ-BAŞ-BOYUN MASAJI

SIRT-OMUZ-BAŞ-BOYUN MASAJI

30 dk.

Sırt, omuz, boyun ve baş bölgelerine odaklı bir yağlı masaj türü. Vücudunuzun bu bölümlerinde devamlı sorun yaşıyorsanız denemenizi tavsiye ederiz. Birkaç seans sonunda farkı hissedeceksiniz.

REFLEKSOLOJİ (AYAK MASAJI)

REFLEKSOLOJİ (AYAK MASAJI)

30 dk.

Bedenin tüm organlarıyla ve sistemleriyle bağlantılı olan, ayaklardaki refleks noktalarına baskı ve ovma hareketleri yaparak uygulanan bir masaj türüdür.Refleks noktalarına uyarı vererek tüm beden fonksiyonlarını düzenler.Bu sayede bütün vücudu rahatlatır,toksinlerden arındırır ve dolaşım sisteminide güçlendirerek ağrıları yokeder.Uykunuz düzene girer.

THAİ MASAJI

THAİ MASAJI

60 dk.

Genellikle basınç ve germe hareketleri ile yapılan bir masaj türüdür. İskelet, eklem ve kas yapısındaki gerginliği azaltarak acı ve ağrıları azaltır. Bu sayede vücudun esnekliği artar ve iç organların düzenli Çalışması sağlanır. Sırt/Omuz/Baş/Boyun masaj (30dk.)

SOKUATSU MASAJI

SOKUATSU MASAJI

60 dk.

Ayak ile yapılan lenf masajıdır. Bacaklardan başlayarak tüm vücudun kan ve lenf dolaşımını düzenler ve toksik maddeleri vücuttan atmaya yardımıcı olur. Acı hissedilmeyen ama aynı zamanda etkisi hemen hissedilebilen bir masaj türüdür. Vücudunuzun rahatsızlığını giderir, metabolizmasını hızlandırır ve bacak şişikinliği gibi sorunlara faydalıdır.

covid 19 önlemi